Wojtek Chwała
Infosec geek, software developer, entuzjasta wzbogacających relacji z ciekawymi ludźmi i technologii, które zmieniają nasz świat

Przez ostatnie 5 lat z wielką przyjemnością oddawałem się rozwijaniu kluczowych kompetencji technicznych z obszaru High-Tech i podejmowaniu samodzielnych działań biznesowych, które to nauczyły mnie skutecznego radzenia sobie z wieloma wyzwaniami. Dzięki nieskończonym pokładom wewnętrznej motywacji do uczenia się nowych rzeczy, kooperatywnemu nastawieniu ukierunkowanemu na jak najwyższy rezultat dla drugiej strony oraz umiejętności działania pod wpływem zmieniających się warunków, wielu moich współpracowników traktuje mnie jako cennego partnera dla ich przedsięwzięć.

Ważną i integralną częścią mojego życia są relacje z ciekawymi ludźmi. Odkąd pamiętam, zawsze fascynował mnie świat i jego duża różnorodność. Stąd tak chętnie nieustannie się uczę i przy okazji dzielę swoimi przemyśleniami.

Będę tutaj dokumentował własne myśli, interesujące przeżycia i interakcje z ciekawymi ludźmi. Sama idea blogowania narodziła się już dużo wcześniej, jednak dla mnie dobre pomysły są jak dobre wino – potrzebują czasu i odpowiednich warunków aby dojrzeć. Ze względu na wymagania poufności moich przyjaciół i znajomych będę dochowywał wszelkich zobowiązań i należytej staranności w selekcjonowaniu informacji.

Captured by: Alex Barszczewski on 17th July 2019

Moje motto: Bądź na prawdę sobą, zarażaj innych uśmiechem i rzucaj promień słońca w życie każdej napotkanej osoby

Zapraszam do swobodnego kontaktu ze mną! 🙂

kontakt@wojtekchwala.pl