Życie pełne życia – jak zacząć je budować

Drodzy Czytelnicy,

Dzisiaj specjalnie dla Was sharuję TEDa z Alexem Barszczewskim, międzynarodowym konsultantem i doradcą biznesowym, ekspertem od budowania relacji oraz miłośnikiem dobrego i dostatniego życia na luzie. Dla wielu z Was obejrzenie tego nagrania może okazać się nie tylko ciekawym doświadczeniem ale także pozytywnym bodźcem, który pozwoli Wam obrać kurs na zupełnie nowe, bardzo obiecujące wody.

Wśród moich znajomych i ludzi czytających tego bloga, jest całe mnóstwo młodych, sympatycznych i interesujących osób, które najchętniej już dzisiaj wystartowałyby swoje ambitne życiowe pomysły i jedyne czego potrzebują, to wsparcia lub wskazówki jak się za to dobrze zabrać. Obejrzyjcie, przefiltrujcie i podzielcie się własnymi przemyśleniami. Jak mówi Alex: „Zacznij od siebie ale nie rób wszystkiego sam”.

Korzystajmy z wiedzy mentorów i bądźmy odważni w kontaktach z nimi, jeśli chcemy osiągać rezultaty wychodzące daleko poza to, co powszechnie uważane jest za dobre a nawet bardzo dobre.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>